ART / Lithographs / Silkscreen 13803335
nr 1380 3335
SILKSCREEN
Lars Ekström. Signed, numbered 20/80, dated 1983, 'vid nybrokajen'. Subject: 53x36cm, yttermått inklusive ram: 71x51cm,
Lars Ekström. "Vid Nybrokajen". Signerad, numrerad 20/80, daterad 1983. Motivet: 53x36cm, yttermått inklusive ram: 71x51cm
Withdrawn
Monday February 22 2021
at 18:24:33